مارتین لوتر کینگ:

هیچ رابطه ای دوست داشتنی تر، دوستانه تر و جذاب تر از یک ازدواج خوب نیست.

به گفته نیچه در زمان ازدواج از خودتان این سوال را بپرسید که آیا فکر می کنید می توانید تا سنین پیری با این شخص حرفی برای گفتن داشته باشید. چرا که هر چیز دیگری در ازدواج موقتی است.

ازدواج به عنوان یک پیوند فرهنگی به شمار می رود که بین یک زن و مرد به رسمیت شناخته شده است. این پیوند تعهداتی را بین دو فرد ایجاد می کند که بین آن ها و فرزندان و خویشاوندان شان نیز برقرار می‌شود. به طور کلی ازدواج، به عنوان کوچک ترین واحد اجتماعی و منشا تشکیل خانواده به شمار می رود. با وجود اینکه یک پدیده جهانی فرهنگی شناخته می شود، اما تعریف آن بین فرهنگ‌ ها، مذاهب و زمان های مختلف متفاوت است. 

ما در دفترخانه ازدواج 222 سعی بر این داریم این منشا را به گونه ای به یاد ماندنی برای شما به تصویر بکشیم. به همین منظور محیطی لوکس و مدرن مناسب با هر سلیقه ای فراهم آمده است. باور داریم با تجربه بسیاری که در زمینه برگزاری مراسم ازدواج داریم رضایت هر خانواده ای فراهم خواهد شد.

از شما دعوت می کنیم به گالری از عکس های سالن برگزاری مراسم نگاهی بیاندازید. در پایان راه های ارتباط با ما آمده است. در اولین فرصت پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود.