خدمات ما در دفتر ازدواج 222

ما در این سال ها تلاش کرده ایم که بتوانیم با سلیقه ها و علایق مختلف زوج هایی که افتخار میزبانی آن ها را داشته ایم، به کیفیت خدمات خود بیفزاییم. هدف ما در این مجموعه ارائه بهترین و با شکوه ترین مراسم است که افراد برای داشتن یک حس خوب در مهم ترین روز زندگی شان خاطره خوشی را از ما به یاد داشته باشند. 

تمام کارکنان ما در بخش های مختلف سعی می کنند بهترین حود را ارائه کنند تا تمامی کار ها و فرایند خدمات برای شما در سریع ترین و کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود. اموری که در مجموعه ما انجام می شود عبارتند از: انجام امور مربوط به صیغه موقت و دائم، ارائه رونوشت به زوجین، ثبت طلاق و پذیرایی از مهمانان در سالن. در ادامه به بررسی و معرفی بهتر این خدمات می پردازیم.  

آنچه ما در دفتر ازدواج 222 انجام می دهیم.

اجرا خطبه صیغه موقت و دائم توسط سردفتر

جناب آقای ابراهیم پور به عنوان سر دفتر مجموعه، افتخار به وصل رساندن دختران و پسران خوشبخت زیادی را داشته اند. ایشان در مدت زمان فعالیت خود در این زمینه تجارب متعددی را کسب نموده اند که آن را در اختیاز زوج های جوان قرار می دهند. 

همچنین شما می توانید تمامی سوالات خود در زمینه ثبت ازدواج و طلاق را از ایشان پرسیده و بهترین راهنمایی و مشاوره را دریافت نمایید. استفاده از تجارب ایشان با توجه به آگاهی شان نسبت به قوانین می تواند موثر ترین کمک را به شما نماید. 

اجرای مراسم در زیبا ترین سالن منطقه

مجموعه ما با طراحی مدرن و با شکوه به برگزاری مراسمی آبرومند می پردازد. سالن مجموعه با ظرفیت …… نفر آماده برگزاری مراسم مجلل برای میزبانی از مهمانان شما سروران عزیز می باشد. 

ما در دفتر ازدواج 222 مهماندارانی را داریم که از تجربه و تخصص بالایی در امر پذیرایی از مهمانان برخوردار هستند. این افراد در راستای کسب رضایت شما میزبانان گرامی خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه می نمایند. 

ثبت طلاق و ارائه رو نوشت از اسناد ازدواج

شما می توانید در هر زمانی که بخواهید برای دریافت رونوشت از اسناد ازدواج خود با مراجعه حضوری به دفتر ازدواج 222 اقدام نمایید. توجه کنید که قبل از مراجعه حتما با مجموعه هماهنگی های لازم را انجام دهید. 

همچنین برای انجام امور طلاق می توانید با هماهنگی لازم به همراه مدارک مورد نیاز مراجعه کرده و طلاق خود را ثبت نمایید. مشاوران ما می توانند در انجام این امور بهترین یاری را به شما برسانند.